Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

25.09.2018
Barcelona puja al tercer lloc a l'informe de 2019 CWT Meetings & Events
20.09.2018
Barcelona Convention Bureau esdevé global partner del ASSOCIATIONWORLD
31.07.2018
MTLG 2018 Results: XL Meeting Destinations (Barcelona, 8a posició)

WHAT'S GOING ON

ON
OCT
2018

THE WORLD COAL LEADERS NETWORK 2018

ON
OCT
2018

WHO BARCELONA COURSE ON HEALTH FINANCING FOR UNIVERSAL HEALTH COVERAGE

16
OCT
2018

IoT SOLUTIONS WORLD CONGRESS 2018

17
OCT
2018

1st CYBERSECURITY AND ETHICAL HACKING CONGRESS

17
OCT
2018

GENERAL ASSEMBLY OG THE INTERNATIONAL ASSOCIATION OF MARITIME UNIVERSITIES -IAMU-

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Alemanya, Austria, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud i Est d'Europa, India, China i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà, Suïssa i Benelux
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com