Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

12.03.2017
Barcelona viu el seu millor any de congressos i fires
09.03.2017
CCIB guardonat Best Overseas Conference Centre
09.01.2017
BCB preveu un any rècord a Barcelona el 2017

WHAT'S GOING ON

ON
MAR
2017

2nd AGRICULTURE AND CLIMATE CHANGE CONFERENCE 2017

27
MAR
2017

2017 BANFF-SCT JOINT SCIENTIFIC MEETING

27
MAR
2017

II INTERNATIONAL SYMPOSIUM BARCELONA - EDUCATION - CHANGE

28
MAR
2017

7th EUROPEAN CONFERENCE IN GRAPHENE AND 2D MATERIALS - GRAPHENE 2017

29
MAR
2017

12th INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON ENDOVASCULAR THERAPEUTICS – SITE 2017

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció Internacional: Regne Unit, Irlanda, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció Internacional
Índia, Sud d'Europa i Escandinavia
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Promoció Internacional
Xina i Japó
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció Internacional
França, USA i Canadà
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Enric Garcia
Responsable de Promoció Internacional
Benelux, Països DACH, Europa de l'Est i Països del Golf
Tel.: +34 933 689 741
egarcia@barcelonaturisme.com