Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

09.05.2017
Conferència: ¿Què està succeint? ¿Cap on anem? ¿Què ens espera?
12.03.2017
Barcelona viu el seu millor any de congressos i fires
09.03.2017
CCIB guardonat Best Overseas Conference Centre

WHAT'S GOING ON

ON
MAI
2017

INNOVATE4CLIMATE 2017

ON
MAI
2017

11th EAI International Conference on Pervasive Computing Technologies for Healthcare – PERVASIVEHEALTH 2017

ON
MAI
2017

25th CONFERENCE ON POSTAL AND DELIVERY ECONOMICS

ON
MAI
2017

5th EUROPEAN TRANSPORT WORKERS' FEDERATION ORDINARY CONGRESS – ETF 2017

ON
MAI
2017

XI CONGRESO DE LA ASOCIACIÓN ESPAÑOLA PARA EL ESTUDIO DE LOS TRASTORNOS DE LA CONDUCTA ALIMENTARIA - AEETCA 2017

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Índia, Sud d'Europa i Escandinavia
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Promoció Internacional
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA i Canadà
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Enric Garcia
Responsable de Promoció MICE Internacional
Benelux, CEE, GCC, Xina i Japó
Tel.: +34 933 689 741
egarcia@barcelonaturisme.com