Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

22.04.2021
Barcelona workation. Mou el teu escriptori, canvia de vida…i treballa des de Barcelona
11.03.2021
Barcelona Convention Bureau presenta el primer video MICE de la destinació BArcelona. Tot el que els seus events necessiten en una sola destinació: Barcelona the place to meet.
25.09.2020
BRUSSELS EUROPEAN ASSOCIATION FORUM

WHAT'S GOING ON

27
SET
2021

IAAPA EXPO EUROPE 2021 - INTERNATIONAL ASSOCIATION OF AMUSEMENT PARKS AND ATTRACTIONS

05
OCT
2021

5th EUROVELO & CYCLE TOURISM CONFERENCE 2021

05
OCT
2021

JORNADES SUPERILLA BARCELONA - THE AFTERCOVID CITY

06
OCT
2021

EMBO WORKSHOP ON VASCULAR MALFORMATIONS

08
OCT
2021

3r ENCUENTRO ESTATAL DE HUERTOS URBANOS

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com