Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

09.05.2017
Conferència: ¿Què està succeint? ¿Cap on anem? ¿Què ens espera?
12.03.2017
Barcelona viu el seu millor any de congressos i fires
09.03.2017
CCIB guardonat Best Overseas Conference Centre

WHAT'S GOING ON

ON
JUN
2017

30th INTERNATIONAL CONFERENCE & EXHIBITION FOR THE MASTERBATCH INDUSTRY – MASTERBATCH 2017

ON
JUN
2017

XXII REUNIÓN DE LA SOCIEDAD ESPAÑOLA DE FISIOLOGÍA VEGETAL - XV CONGRESO HISPANO-LUSO DE FISIOLOGÍA VEGETAL – FV2017

28
JUN
2017

ANNUAL SCIENTIFIC MEETING OF THE EUROPEAN ASSOCIATION OF PSYCHOSOMATIC MEDICINE - EAPM 2017

28
JUN
2017

ESMO 19th WORLD CONGRESS ON GASTROINTESTINAL CANCER

29
JUN
2017

13th INTERNATIONAL CONFERENCE ON INTERNET, LAW & POLITICS - IDP 2017 - “Managing Risk in the Digital Society”

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Índia, Sud d'Europa i Escandinavia
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Promoció Internacional
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA i Canadà
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Enric Garcia
Responsable de Promoció MICE Internacional
Benelux, CEE, GCC, Xina i Japó
Tel.: +34 933 689 741
egarcia@barcelonaturisme.com