Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

30.09.2017
Barcelona guardonada Europe's Leading Meetings&Conference Destination 2017
04.07.2017
Barcelona guanya el congrés ESMO 2019
09.05.2017
Conferència: ¿Què està succeint? ¿Cap on anem? ¿Què ens espera?

WHAT'S GOING ON

ON
OCT
2017

12th CONGRESS OF THE EUROPEAN SOCIETY OF GYNECOLOGY

ON
OCT
2017

CONGRESS AND GENERAL ASSEMBLY OF THE EUROPEAN SOCIETY OF MAGNETIC RESONANCE IN MEDICINE AND BIOLOGY -ESMRMB-

ON
OCT
2017

EUGA 10th ANNUAL CONGRESS 2017

ON
OCT
2017

XVIII CURSO DE LÁSER MÉDICO QUIRÚRGICO 2017

ON
OCT
2017

EUROPEAN MEDICAL FITNESS CONGRESS 2017

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Índia, Sud d'Europa i Escandinavia
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA i Canadà
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Enric Garcia
Responsable de Promoció MICE Internacional
Benelux, CEE, GCC, Xina i Japó
Tel.: +34 933 689 741
egarcia@barcelonaturisme.com