Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

20.01.2022
Idees per a esdeveniments en un entorn rural
20.01.2022
Espais singulars per a events a la provincia de Barcelona
20.01.2022
10 activitats de teambuilding diferents molt a prop de Barcelona

WHAT'S GOING ON

02
FEB
2022

XVII CONGRESO DE LA SOCIEDAD ESPAÑOLA DE EDUCACIÓN COMPARADA

13
FEB
2022

25th INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON INFECTIONS IN THE CRITICALLY ILL PATIENT

14
FEB
2022

XVII CURSO TEÓRICO-PRÁCTICO DE ECOGRAFÍA PARA EL ACCESO VASCULAR EN HEMODIÀLISIS

18
FEB
2022

9th BARCELONA BOSTON LUNG CONFERENCE

28
FEB
2022

MWC BARCELONA 2022

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com