Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

10.11.2017
Barcelona en el Top 10 de ciutats europees que acolliran més esdeveniments en 2018
30.09.2017
Barcelona guardonada Europe's Leading Meetings&Conference Destination 2017
04.07.2017
Barcelona guanya el congrés ESMO 2019

WHAT'S GOING ON

ON
NOV
2017

XXI TALLER INTERNACIONAL SOBRE TUBERCULOSIS - UITB 2017

22
NOV
2017

11th MEDITERRANEAN WEEK OF ECONOMIC LEADERS - MW2017

22
NOV
2017

15º CURSO DE LIPIDOLOGÍA CLÍNICA Y FACTORES DE RIESGO CARDIOVASCULAR

22
NOV
2017

XXXII CONFERENCE ON DESIGN OF CIRCUITS AND INTEGRATED SYSTEMS - DCIS 2017

23
NOV
2017

48 CONGRÉS DE LA SOCIETAT CATALANA D’OFTALMOLOGIA - 2017

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Índia, Sud d'Europa i Escandinavia
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA i Canadà
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Enric Garcia
Responsable de Promoció MICE Internacional
Benelux, CEE, GCC, Xina i Japó
Tel.: +34 933 689 741
egarcia@barcelonaturisme.com