Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

13.01.2023
El director del Barcelona Convention Bureau, Christoph Tessmar entra a la Junta directiva d’ICCA per representar a Europa
13.01.2023
Barcelona, impuls Mediterrani
18.10.2022
MTLG 2022 Results: XL Meetings Destinations (Barcelona, 7a posició)
Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Esdeveniments & Comunicació
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com