Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

20.09.2018
Barcelona Convention Bureau esdevé global partner del ASSOCIATIONWORLD
31.07.2018
MTLG 2018 Results: XL Meeting Destinations (Barcelona, 8a posició)
30.07.2018
Barcelona en 2a posició als CVENT's Top 25 Meeting Destinations 2018 a Europa

WHAT'S GOING ON

23
SET
2018

CELL SYMPOSIUM: AGING AND METABOLISM

26
SET
2018

10th INTERNATIONAL BIENNIAL OF LANDSCAPE ARCHITECTURE - BARCELONA SYMPOSIUM 2018

26
SET
2018

14th INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON FERROIC DOMAINS

27
SET
2018

5th BORDERLINE CONGRESS

01
OCT
2018

XVII TAXON / XII MMA

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Irlanda, Alemanya, Austria, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Àrea Congressos i Recerca
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Elena Altemir
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud i Est d'Europa, India, China i Japó
Tel.: +34 933 689 747
ealtemir@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & web manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà, Suïssa i Benelux
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com